Brandium Ataşehir

Ataşehir’in en yüksek bölgesinde, şehrin merkezinde, bütün bağlantı noktalarının kesişme noktasında yükselen Brandium Ataşehir, sadece modern bir yaşam alanı değil, Ataşehir’in eksiklerini tamamlayacak kadar yenilikçi bir bakış açısının ürünü.

Projede stüdyo , 1+1, 1.5+1,2+1, 2.5+1, 3+1, 4+1, 5+1 seçeneklerinden oluşan 1131 konut, tamamının residence hizmetinden faydalanacağı, 3 farklı blokta, deniz manzaralı 80 farklı daire tipi bulunuyor. 5 katta bir özel kat bahçeleri, 4 metreye yakın tavan yüksekliği, su konseptli yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları, özel havuzlu teras katları, spor tesisi, kreş gibi yaşam alanlarının yanı sıra; otel, alışveriş merkezi ve home office projelerini de içeren Brandium Ataşehir sadece kendi sakinlerine değil, Ataşehir’in gelişimine hizmet edecek kadar büyük ve kapsamlı bir içeriğe sahip.

29 Mart 2013 tarihinde ihtişamlı bir törenle açılan 4 katlı alışveriş ve yaşam merkezinde ev tekstilinden kozmetiğe, elektronikten giyime kadar farklı ürünler sunan 250 mağaza bulunuyor. Alışverişin çok ötesinde bir deneyimi ziyaretçilerine yaşatmayı amaçlayan mekanda kültürel faaliyetlere ayrılmış alanlar, gençler ve çocuklar için tasarlanan eğlence merkezleri, dünya mutfaklarından fast food’a kadar farklı seçenekler sunan restoranlar, bowling salonu, sinema ve tiyatro salonları gibi hayata renk katacak pek çok hizmet yer alıyor.

Proje içerisinde yer alan beş yıldızlı ve 678 yatak kapasiteli otel ise hem Brandium Ataşehir sakinlerine hem de Ataşehir’e hizmet verip, Ataşehir’e değer ve prestij katıyor.

Sosyal bakış açısı, yatırımın değerini yükselten artıları, Emay İnşaat’ın mühendislik ve mimari konusundaki titizliği gibi pek çok özelliği ile ön plana çıkan Brandium Ataşehir, Haziran 2013’de teslim edilmeye başlanmıştır.

Emay İnşaat, projelerde ve projelere ait mimari detaylardaki değiştirme hakkını saklı tutar.
Tüm hakkı saklıdır © Emay İnşaat A.Ş. 2016