Hilton İstanbul Kozyatağı

Hilton İstanbul Kozyatağı

Her geçen gün daha da popüler bir konferans merkezi haline gelen İstanbul’un ticaretin ve ekonominin merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Anadolu Yakası’nda yer alan Hilton İstanbul Kozyatağı, bölgenin dünya standartlarındaki konferans hizmetleri ile giderek artan şirket toplantısı ve etkinlik taleplerine cevap vermeyi amaçlıyor.

Üç katlı bir platformun üzerine oturan iki adet 16 katlı simgesel kuleden oluşan otelin üst katlarında Marmara Denizi ve Adaların inanılmaz manzarası izlenirken teraslar a’la carte restoranlara ve şık barlara ev sahipliği yapıyor. 1.659 metrekarenin üzerinde toplantı kapasitesine sahip otelde ayrıca iki farklı restoran seçeneği, büyük bir Sağlık Kulübü ve SPA hizmet veriyor.

Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa'ya doğrudan E5 karayolu üzerinden ulaşılıyor. Otelin yeri İstanbul'un iki büyük havaalanı olan Atatürk Uluslararası Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na hemen hemen eşit mesafede bulunuyor. Sırasıyla 28 km ve 29 km mesafedeki iki havaalanına da karayolu üzerinden ulaşılıyor. Ayrıca Kadıköy-Kartal metro hattının Kozyatağı istasyonu da otele yürüme mesafesinde bulunuyor.

Emay İnşaat, projelerde ve projelere ait mimari detaylardaki değiştirme hakkını saklı tutar.
Tüm hakkı saklıdır © Emay İnşaat A.Ş. 2016