Pleon Sportivo

Pleon Sportivo

Kaliteli ve sağlıklı yaşam için, sporu günlük yaşamının bir parçası gibi gören, dekorasyondan hizmete her alanda kusursuzluğu arayanlara sporda çeşitlilik sunmak amacıyla yola çıkan Pleon Sportivo, KentPlus Ataşehir'de beş katlı bir kompleks olarak hizmete açıldı.

Plus Konsepti ile şehir yaşamına kattığı artı değerlerle adından sıkça söz ettiren Emay İnşaat, Ataşehir'de hayata bir artı daha koydu. KentPlus Ataşehir'de 6500 m² alana kurulan beş katlı spor kompleksi Pleon Sportivo, şehir hayatının kargaşasını değil ama dinamizmini ve doğanın dinginliğini evinizin çok yakınında yaşama lüksünü sunuyor.

Farklı ve eklektik mimarisi ile sporun, kökü Antik Yunan'a kadar dayanan geçmişine; modern ve en teknolojik ekipmanları ile de sporun geleceğine bağlanan kompleks, tüm üyelerine şehirde benzerini yaşayamayacakları sınırsız bir hareket özgürlüğü imkanı sağlıyor.

Her biri alanında uzman büyük bir ekibi bünyesinde barındıran Pleon Sportivo, üyelerine cardio ve fitness merkezlerinin yanı sıra; squash kortu, boks ringi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, SPA merkezi ve çeşitli aktivite alanları gibi imkânlar da sunuyor.

Sadece Ataşehir’in değil tüm İstanbul’un en modern spor ve SPA merkezlerinden biri olan Pleon Sportivo, tamamen yenilenerek 26 Ağustos 2013 tarihinde üyelerinin hizmetine tekrar açılmıştır. Pleon Sportivo hakkında detaylı bilgiye 444 12 00 nolu telefondan ve pleonsportivo.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Emay İnşaat, projelerde ve projelere ait mimari detaylardaki değiştirme hakkını saklı tutar.
Tüm hakkı saklıdır © Emay İnşaat A.Ş. 2016